Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Club

TüRkiyenin İlk ve Tek en GüzeL Hepsi Fan Clup'ü

AnasayfaAnasayfa  GaLericiqqGaLericiqq  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

gülçin trendy röportaj

3 posters
YazarMesaj
Rap-Gırl
*♥CeMrEsİ iÇiN yaŞaYaN aDmİn...![Elİf]*♥
*♥CeMrEsİ iÇiN yaŞaYaN aDmİn...![Elİf]*♥
Rap-Gırl

Kadın
**H€psijil€r Gücü** :
gülçin trendy röportaj Left_bar_bleue100 / 100100 / 100gülçin trendy röportaj Right_bar_bleue

Hepsiden Favoriniz Kimdir? : gülçin trendy röportaj Anigifhhtk1
Sanal Hayvanınız Nedir? : gülçin trendy röportaj 47ed1bddb66b6f96ad04eacps7
Ruh Haliniz Nedir? : gülçin trendy röportaj Ad13ccfdf474b85a095313b9185045d9
Takmınız Nedir? : gülçin trendy röportaj Besiktasgr2

gülçin trendy röportaj Empty
MesajKonu: gülçin trendy röportaj   gülçin trendy röportaj EmptyPerş. Ocak 01, 2009 2:06 pm

Annem kadar cesur değilim
- Fotoğraf çekiminde reiki yapıyorsunuz. Anne-kız konseptinde bunu tercih etme nedeniniz neydi?
Gülçin: İkinci seviyede reiki yapıyorum. Anneme yorgun olduğunda, başı ağrıdığında ya da tansiyon problemi yaşadığında reiki yapıyorum. Annem de hiç uyumadığı kadar rahat uyuyor böyle zamanlarda. Ona bir şekilde faydam dokunduğu için mutlu oluyorum ben de.
- Nereden aklınıza geldi reikiye başlamak?

Gülçin: Küçüklüğümden beri spritüel kitaplar okuyorum. Hayatıma reiki hocaları girdi ve reiki yapmaya başladım.

Ayser: Gülçin, reiki sayesinde istediği her şeyi yaptırıyor bana!
Gülçin: Yıllar önce bir kitapta okuyup bir şey denemiştim. Tabii ki insanların özgür iradelerine müdahale edilmemesi gerektiğini biliyorum. Neyse yatıyordum. Yerimden kalkmak istemiyordum. Annem de televizyonun sesini çok açmış. Konsantre olup, anneme bir düşünce göndersem dedim; Böylece televizyonun sesini kıssın. Annem gerçekten de kalktı ve televizyonun sesini kıstı.
- Kızınızın herkes tarafından seviliyor olması size ne hissettiriyor?
Ayser: Her zaman gurur duyduğum gibi şimdi de gurur duyuyorum. Çok ukalalık etmeyeyim ama biz alışığız küçüklüğünden beri Gülçinin başarılarına. 5 yaşından beri piyano çalıyor. AKMde hem koroda, hem de baledeydi. O zaman da sahneye çıkıyordu.
- Hayata dair Gülçin'e verdiğiniz en önemli öğüdünüz nedir?
Dürüstlükten şaşma ve insani değerlerini hiçbir zaman kaybetme diyorum.
- Annenizle ilgili; Keşke ben de ... olsaydım? cümlesinde boşlukları ne doldurur?
Gülçin: Annemin elinden bir şey kurtulmaz! Çok da sosyaldir. Ben onun kadar cesur değilim.
- Tek çocuk musunuz?
Gülçin: İki tane de ablam var. Üç anneyle büyümüş gibiyim! Bir kere yazlıktayız. Anne diye bağırıyorum dışarıdan. Ablam çıktı cama. Sen değil. Babamın karısı olan annemi çağırıyorum ben dedim. Büyük ablamla 13 yaş, ortanca ablamla da 10 yaş fark var aramda.

alıntıdır
PoFuDuq
♥YoShYsİ iÇiN yAşAmAyI bİlEn FıStIk AdMiN...![NiSaN]♥
♥YoShYsİ iÇiN yAşAmAyI bİlEn FıStIk AdMiN...![NiSaN]♥
PoFuDuq

Kadın
Lakap : yasemin_delisi
**H€psijil€r Gücü** :
gülçin trendy röportaj Left_bar_bleue100 / 100100 / 100gülçin trendy röportaj Right_bar_bleue

Hepsiden Favoriniz Kimdir? : gülçin trendy röportaj Anigifbnnngs3
Sanal Hayvanınız Nedir? : gülçin trendy röportaj 7kopekrf61di9
Ruh Haliniz Nedir? : gülçin trendy röportaj 3afe4d28e8dbd4b6ddc32099c1710e3d
Burda mısınız Uzakta mısınız? : gülçin trendy röportaj 736

MesajKonu: Geri: gülçin trendy röportaj   gülçin trendy röportaj EmptyPerş. Ocak 01, 2009 10:07 pm

sağol cnm
http://ashleyandvanessa.eniyiforum.net
ShekerPareiM xD
~HePsİ'Ci~ViŞNe qibİ ShéKérADmiN[Tuba]
~HePsİ'Ci~ViŞNe qibİ ShéKérADmiN[Tuba]
ShekerPareiM xD

**H€psijil€r Gücü** :

Hepsiden Favoriniz Kimdir? : gülçin trendy röportaj Anigifvvvam4
Sanal Hayvanınız Nedir? : gülçin trendy röportaj 11farezo71nd4
Ruh Haliniz Nedir? : gülçin trendy röportaj 69b67fdb902d163f70c7028ce3c39307

MesajKonu: Geri: gülçin trendy röportaj   gülçin trendy röportaj EmptyCuma Ocak 02, 2009 4:01 pm

Tek çocuk musunuz?
Gülçin: İki tane de ablam var. Üç anneyle büyümüş gibiyim! Bir kere yazlıktayız. Anne diye bağırıyorum dışarıdan. Ablam çıktı cama. Sen değil. Babamın karısı olan annemi çağırıyorum ben dedim. Büyük ablamla 13 yaş, ortanca ablamla da 10 yaş fark var aramda.
zuhahahahahahah sağol elif

gülçin trendy röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-